8 Nisan 2005 14:55

Garfield Dönüyor

Tembel kedi beyazperdede çalışınca…

Gazete çizgilerinde tanıdığımız tembeller tembeli Garfield beyazperdede beklenenden çok çalışıp 114 milyon dolar kazanınca Fox, dünyanın en ünlü kedisini sinema salonlarına döndürme kararı aldı.İlk filmi yöneten Peter Hewitt'in ardından Fox, ikinci filmi yönetmesi için Tom Hill ile anlaştı. Sünger Bob Kare Pantolon 'un yazarlarından olan Hill, Muppets in Space'in ve Max Keeble's Big Movie'nin yönetmenliğini yapmıştı.İkinci film için onayı veren ve yrni yönetmenini de bulan Fox'un, ilk filmin kadrosundan kimleri döndürebileceği henüz belli değil. Garfield'ın macerasında kendine Jon rolünde Breckin Meyer ve sesiyle de Bill Murray eşlik etmişti.
Yorumlar
  • 1 güzeldi inşallah 2.'de güzel olur diye tahmin ediyorum 1. tutulmasaydı 2. yapmazlardı

  • birincisi çok güzel ve eğlenceliydi inşallah buda öyle olur.

  • ayyyyyyyy müthiş o küçük yaratık geri dönüyor yaşasnnnn ilk filmi çok beğenmiştm eminim bunu da beğeneceğim garfield olduktan sonra film önemli diil zati çok tatlı bi kedi yaaa:)

  • Bence ilki rezil bi flimdi resmen garfield'in ölümünü seyretmiştim John ne bildigimiz şapşal Johndu nede Odi bildigimiz kıtzekalı Odi idi. Benim bildigim Garfield John'un kız arkadaslarına kendisine daha az yemek dusucegi icin karsı idi ama bunda neidi boyle. Flim 114 Milyon nasıl kazanmıs hayret. 2. flimi Tom Hill yöneticekse guzel olabilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir