21 Temmuz 2005 14:00

Garip Ama Lynch Böyle

7 milyar doları olsaydı

Aykırı tarzıyla kendine has bir hayran kitlesine sahip olan ünlü yönetmen David Lynch, AFP'ye yaptığı açıklamada David Lynch Dünya Barışı ve Bilinçlenme Temelli Eğitim Kuruluşu kuracağını söyledi.Lynch, 32 yıldır yaptığı transandantal meditasyonun, şiddet duygusunu azaltmak başta olmak üzere pek çok şeyi iyileştirdiğine ve stresi azalttığına inanıyor. Kuantum fiziği teorisinin de meditasyonu desteklediği öne süren Lynch, tüm dünyada bu tekniğin ders olarak okutulması için 7 milyar dolara ihtiyaç olduğunu söyledi.''Bu, insanları güldürebilir ama asıl komik olan, ABD hükümetinin, insan öldürmekten başka bir işe yaramayacak olan 2 milyar dolarlık bir bomba üretmesidir'' diyen ünlü yönetmenin dediği gibi ''Bu doğru, garip ama gerçek''.
Yorumlar
 • söledikleri hakkaten doğru?:)

 • İşin komiği bunu Lynch'in söylemesi olmuş... Ama yine de bilinir kimliğini ve bunun getirdiği istenen ya da istenmeyen popülarite ve yine istenen ya da istenmeyen gücün yerinde bir kullanım... :)

 • Hatta bu oluşumun temelini türkiyede kurmak olduğunu da biliyormuydunuz...

 • çok doğru söylüyor

 • iyi para ama

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Kız Kardeşler filmi 69. Berlin Film Festivali'nde Kız Kardeşler filmi 69. Berlin Film Festivali'nde

  Emin Alper'in Kız Kardeşler filmi 69. Berlin Film Festivali'nde yarışma bölümünde gösterilecek.

 • 14 Aralık vizyondaki filmler 14 Aralık vizyondaki filmler

  Bu hafta sinema salonlarında 2’si yerli 6 yeni film vizyondaki yerini aldı. 2018 Cannes Film Festivali'nde, Belirli Bir Bakış bölümünde "En İyi Yönetmen" ödülüne layık görülen Sergey Loznitsa'nın "Donbass", Oscarlı yönetmen Alfonso Cuaron'un Venedik'te Altın Aslan ödülüne layık görülen filmi "Roma" ve Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde haftanın öne çıkan yapımları.

 • Jennifer Lopez sevişme sahneleri hakkında konuştu Jennifer Lopez sevişme sahneleri hakkında konuştu

  Latin yıldız Jennifer Lopez, son filmi Second Act’te yer alan sevişme sahneleriyle ilgili konuştu: “Bunu uzun zamandır yapıyorum.”

 • Bird Box’tan ikinci fragman geldi Bird Box’tan ikinci fragman geldi

  Oscar ödüllü Sandra Bullock’un başrolünü üstlendiği, Netflix yapımı Bird Box’tan ikinci fragman geldi.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir