12 Ekim 2006 11:36

Gece Asansörde Kaldım

Amber geceyi iki kişiyle asansörde geçirecek...

Blackout, bir asansörü mesken tutan ilginç bir gerilim projesi. Pek yakında Garez 2'de izleyeceğimiz Amber Tamblyn, filmde rol alması kuvvetle muhtemel isimler arasında.Ed Dougherty tarafından yazılan senaryo, asansörde kalan üç kişinin korku dolu öyküsünü anlatıyor. Asansörün bozulduğunu düşünen üçlü, olayın ardında kendilerine derin kabuslar yaşatacak bir gerçeğin olduğunu fark ediyorlar. Amber ise oradan derhal kurtulup ölüm döşeğinde olan büyükannesini ziyaret etmek istiyor.Zeb Haradon'ın 2004 tarihli düşük bütçeli (sıfır bütçeli) Elavator Movie filmi de benzer bir öyküye sahipti. Absürd tiyatroya göz kırpan yapım, aylarca bir asansörde yaşamak zorunda kalan bir erkek ve kadın arasındaki sevgi-nefret ilişkisini anlatıyordu...
Yorumlar
  • bence kaynak ve finansör bulamadılar)).işte ucuz yollu düşük maliyetli bir film olacak.)))))ucuz etin yahnisi yavan olur derler bizim atalar.!!!

  • haberi okuyunca aklıma direk "panik odası" adlı film geldi ben çok beğenmiştim bu da enteresan olacağa benzer.

  • blackaut evet güzel olduğunu duymuştum piskoloji filmleri arasında önde diolardı

  • en iyi ve en kötü arasında ki dengeyi sağlayabilirse eğer güzel olabilir ..ama beğenilmeme olasılığıda var tabiki..ne deyelim umarım panik odası tadında bir yapım olur...

  • Düşük bütçeli,daha çok gerilim ögelerine ve diyologlara bağlı bir film olacak gibi.Berbat olma olasılığı yanında panik odası gibi başarılı olma olasılığıda var..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir