28 Mart 2006 10:05

Geçmişi Olmayan Kadın

Nicole nihayet Kinberg'in ellerinde

Nicole Kidman ve Simon Kinberg sonunda bir araya geliyorlar. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Kidman, Kinberg'in senaryosunu yazacağı, ismi henüz belirlenmemiş filmin hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlenecek.Filmin hikayesi gizli tutulmasına rağmen ana hatlarıyla ne ile karşılaşacağımızı biliyoruz. Kulaklarımıza fısıldananlara göre gerilim dozu yüksek olacak filmden yeni bir Geçmişi Olmayan Adam beklemeliyiz. Ya da başrol Kidman'ın olduğuna göre kadın.Kidman ve Kinberg daha önce de beraber çalışmak istemişlerdi. Hatta Kinberg Bay ve Bayan Smith'in senaryosunu yazdığında başrol Kidman'ındı ancak çekim tarihlerinde sorunlar çıkınca rolünü Angelina Jolie'ye devretmişti.
Yorumlar
  • Nicole her yönetmenin illaki değerlendirmek istediği kelimelerle ifade edilemeyecek kadar yetenekli ve güzel bir oyuncu. Ne olursa olsun sonuna kadar onun arkasındayım...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir