26 Temmuz 2007 14:56

Geleceğe Döndüler

Performansı Crispin yakalayacak

Robert Zemeckis'in eski bir İngiliz hikayesi olan Beowulf'u beyazperdeye taşıyacağını uzun zaman önce duyurmuştuk. Zemeckis yeni filminin kadrosuna yıllar önce Geleceğe Dönüş serisinde beraber çalıştığı George McFlyCrispin Glover'ı da ekledi.Beowulf'ta 6. yüzyılda yaşamış bir İskoç savaşçının yaşadığı doğaüstü olaylar anlatılıyor. Filmin senaryosunu da Neil Gaiman ve Ucuz Roman'ın Oscarlı senaristi Roger Avary yazıyorlar. Ray Winstone, Anthony Hopkins, Brendan Gleeson and Robin Wright Penn'in çoktan kendilerine yer buldukları filmi Zemeckis, Kutup Ekspresi'nde kullandığı performans yakalama tekniğinde çekecek.
Yorumlar
  • Tıme Machıne'e katılıyorum....

  • Geleceğe Dönüş 4 çekilse bu zamanda kesinlikle gişe rekorları kırar....

  • Dobermann Geleceğe Dönüş 4 çekilmedi,çekilmesi düşünülüyor sadece.Ama dediğin gibi bu haber Geleceğe dönüş 4 çekileceğinden bahsetmiyor.

  • 1.si bu haber geleceğe dönüş 4 ten yada çekilceğinden bahsetmiyor2.si böyle bir film zaten var seyrettim bari yeni versiyonu deseydiniz!hatta christopher lambert oynuyordu ve tv de(star) gösterildi.3.sü umarım yeni film için christopher lambert kadar baş role uyacak birini seçerler!

  • 4. seri çok güzel olurdu, ama 1985 yılında çekilmiş bir filmin bu günkü teklonoji ile çekilmesi elbette güzel olur ama diğer 3 filmdeki samimi atmosferi verebileceğini pek düşünmüyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir