27 Ekim 2010 00:00

'Geleceğe Dönüş' 25 yaşında

Sinema tarihinin en önemli filmlerinden 'Geleceğe Dönüş' üçlemesinin 25. yılında tüm ekip bir araya geldi. Ekip sadece 25. yılı değil aynı zamanda üçlemenin Blu-Ray formatında raflarda yer almasını da kutladı.

Robert Zemeckıs'in yönettiği, konusuyla, çekimleriyle ve kadrosuyla 1985'de gösterime girdiğinde büyük beğeni toplayan 'Back to the Future/ Geleceğe Dönüş' 25 yaşında.

Elde ettiği 380 milyon dolarlık hasılat dönemin en iyi gişe başarısını da elde eden filmin ardından ikincisi ve son olarak da üçüncüsü geldi.

Milyonlarca kişi, Marty McFly ile Doktor Emmett Brown'ın zamanda yolculuk ederken başlarından geçenleri defalarca izledi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir