5 Nisan 2007 09:38

Geleceği Parlak Bir Yıldız!

Koku'nun genç yeteneği Ben Whishaw, Jane Campion için şiir yazacak mı?

Koku: Bir Katilin Hikayesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken genç aktör Ben Whishaw, Jane Campion'ın yeni projesi Bright Star'da rol alabilir. Proje, ünlü İngiliz şair John Keats ile Fanny Brawne arasında üç yıl boyunca süren sarsıcı aşk ilişkisini anlatıyor. Görüşmeler olumlu sonuç verirse, Ben Whishaw'a filmde İyi Bir Yıl filminden hatırlayabileceğiniz Abbie Cornish eşlik edecek...Usta kadın yönetmen Jane Campion, bu aralar Chacun son cinéma adını taşıyan büyük proje için bir kısa film çekiyor. Yapım, Theo Angelopoulos, Aki Kaurismäki ve David Cronenberg gibi 33 farklı yönetmenin sinemaya bakışını ortaya koymayı hedefliyor!
Yorumlar
  • fantastiko

  • Kitabındaki tadı veremeyen Koku filminin belkide Dustin Hofffman'la birlikte en iyi iki artısından biriydi , oyuculuk yeteneği ile ön plana çıkan aktörlere ihtiyacımız var !

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir