29 Ağustos 2003 18:12

Geleceğin Dünyaları

The World Of Tomorrow'un yapımcıları devam diyor!

The World Of Tomorrow (Geleceğin Dünyası) isimli bilim kurgu filminden daha önce bahsetmiştik. Gwyneth Paltrow, Jude Law, Angelina Jolie gibi oyuncuları biraraya getiren filmin yönetmenliğini, ilk kez kamera arkasına geçen Kerry Conran üstleniyor. Hayli ilgi çekici olduğu söylenen film önümüzdeki sene izleyicilerin karşısına çıkacak. Fakat filmin yapımcısı Paramount, sonuçtan o kadar memnun ki, filmin devamını yazması için 29 yaşındaki yönetmenle bir kez daha masaya oturdu...Jude Law'ın da yapımcılar arasında yer aldığı film, 1939 yılında geçiyor ve 30'lı yıllara özgü pulp serüvenler ile bilim kurgu öğelerinin bir karışımını sunuyor: Yeryüzündeki bilim adamları kaybolmaya başlayınca, biri pilot üç maceraperest büyük bir yolculuğa başlıyorlar...
Yorumlar
  • :) jude law sky captain i oynuyo, gwyneth paltrow polly perkins i angelina jolie de frankie yi oynuyo. bir de casey affleck war, o da dex i oynuyo. ki kendisine bayılırım ve oyunculuk konusunda abisi ben e feci fark atar :)) film hakkındaki tek kötü yorum şu, angelina jolienin sahneleri sadece 7 günde ve hepsi maviekran önünde çekilmiş. yani arka plan fln daha soora eklencekmiş.. umarım sadece aptal bi dedikodur... neyse yakında öğreniriz :)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir