25 Eylül 2009 10:12

Geleceğin Sinema Sistemi!

Beowulf Ölümsüz Savaşçı, Real D Dijital 3 Boyutlu Sinema Teknolojisi ile de gösterilecek...

Sinema, eğlence ve spor alanlarındaki hizmetlerini profesyonel bir yönetimle, alışılmışın dışında özgün projeler ortaya koyan Mars Entertainment Group, Türkiye'de bir ilke daha imza atıyor. Dünyada Dijital 3 Boyutlu Sinema teknolojisi konusunda devrim yaratan REAL D sinema sistemi şimdi Türkiye'de sadece Cinebonus Kanyon Levent ve Cinebonus Nautilus Kadıköy sinemalarında izleyicilerle buluşuyor.REAL D 3D Sinema teknolojisi sayesinde, vizyona girecek 3 boyutlu Hollywood filmlerinde, filmin tamamını 3 boyutlu izlemek mümkün olacak.
Yorumlar
  • bu tür filimler genelde dünyada tutuyor ,yarı fantastik yarı tarihsel insanın aklında bir iz bırakabiliyor zaten yakın filimler birbirlerine 300 spartalı gibi.

  • güzel bir film. seyredince keyif alacağınız oldukça güzel bir film. keşke biraz daha geliştirebilselerdi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir