13 Mayıs 2003 23:41

Gelecek Program: Animatrix

Animatrix kısa filmi Osiris'in Son Uçuşu'nun tüm dünyada beğeni kazanmasının ardından, Animatrix projesinin bazı ülkelerde eksiksiz vizyona girmesine karar verildi. Osiris'in de aralarında bulunduğu dokuz kısa film; Japonya, Avustralya ve Yeni Zelanda'da büyük ekranda gösterilecek!...Beyazperde gösterimlerinin kısıtlı sayıda ülkeyle sınırlı tutulması filmlerin diğer meraklılara ulaşmasını engellemeyecek. Dördü resmi sitesine konulan Animatrix kısaları, Warner Bros. etiketi altında ülkemiz dahil pek çok ülkede DVD ve VHS formatında satışa sunulacak.Animatrix hakında daha fazla bilgi edinmek ve bilgisayar teknolojisi ile şekillenmiş animasyon Matrix evrenini görmek için Osiris'in Son Uçuşu'nu kaçırmamaya çalışın. Tek yapmanız gereken Düş Kapanı filmine bir bilet almak ve uzun metrajın hemen öncesinde Osiris yolculuğunu yaşamak!..
Yorumlar
  • osirisi'in son ucusunu izleyip cikin :-) duskapaninda eziyet cekmeyin

  • ama ama ya biz?? dvd-vcd ile yetinmek zorunda mı kalacağız... gerçekten çok üzücü... hepsini sinemada izlemek çok ama çok güzel olurdu...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir