7 Ekim 2009 11:07

Gelin Yine Savaşacak!

Tarantino'nun büyük ses getiren serisi Kill Bill'in 3. filmi geliyor.

Hitler'i öldürdüğü filmi Soysuzlar Çetesi vizyonda ilgi görmeye devam ederken, Tarantino bir İtalyan televizyonunun Kill Bill'in üçüncü filminin çekilebilme olasılığı sorusuna cevap olarak 'Evet, bu proje olacak ve gelin yine savaşacak' dedi.Filmin 2014'te vizyona çıkması planlanıyor. Serinin ilk filmi Kill Bill: Volume 1 2003 yılında, ikinci filmi Kill Bill: Volume 2 2004 yılında yapılmıştı.KILL BILL: VOLUME 1 'İN KÜNYESİ İÇİN TIKLAYIN!KILL BILL:VOLUME 2 'NİN KÜNYESİ İÇİN TIKLAYIN!
Yorumlar
  • Bu filmin hazırlık aşamaları çekimi vizyon tarihi derken bu sürece nasıl dayanırız bilemem ama bu proje şimdiden beni heyecanlandırıyor. Harika bir sinema deneyimiydi benim için herşeyiyle takdire şayan bir projeydi. Umarım üçündü filmde daha önceki filmler gibi soluksuz ve büyük bir hayranlıkla defalarca izleyebileceğimiz türden başarılı olur...

  • ne kazma herifler varya onca yazdık daha yenii tarihi düzeltmişler. bravo.

  • soysuzlar çetesini izlemeyenler olabilir dimi bi haber yazarken biraz dikkat etsek?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir