13 Mayıs 2003 23:41

Genç Aktrist Ev Arkadaşını Dövdü

Resident Evil ve Hızlı ve Öfkeli adlı filmlerinde çizdiği sert kadın portresiyle tanınan genç aktrist Michelle Rodriguez, ev arkadaşına fiziksel şiddet uygulamak ve alıkoyma suçundan yargılanıyor.New Jersey'de aynı apartman dairesini paylaştığı Louise Ann Ward'ı bağlayarak yumruklayıp, saçından sürüklediği iddia edilen Rodriguez konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor.Rodriguez'in hışmına uğrayan ev arkadaşı Louise Ann Ward, genç aktristin, kendisinden daireyi terketmesini istediğini ve reddedince de saldırıya uğradığını söyledi. Uzun süre hastanede kalan Ward, kendisine yapılan saldırının cezasız kalmaması için bütün yasal yolları zorlayacağını da ekledi.
Yorumlar
  • kız filminin etkisinde kalmış

  • michelle herhalde onu zombi sandı

  • ŞİDDETTEN NEFERET EDERİM AMA MECBUR KALDIĞIMDA KULLANMAYA BAYILIRIM.Ellerine sağlık michelle eğer bunu yaptıysa öyle gerektiği içindir .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir