2 Ağustos 2005 09:33

Genç Indy De Hevesli

Dr.Jones yaşlanıyorsa planlar değişir

Steven Spielberg'ün 1972 Münih Olimpiyatları'nda yaşananları beyazperdeye taşıyacağı filmi Munich'in çekimleri biter bitmez Indiana Jones 4 için nihayet kamera arkasına geçeceğini duyurmuştuk. AICN'ün bildirdiğine göre George Lucas, Indy 4'ün yanı sıra bir de Young Indiana Jones planlıyor.Indy serisinin beyazperdedeki başarısı yapımcıları televizyona da yöneltmiş ve Sean Patrick Flavery'nin canlandırdığı bir Genç Indiana Jones serisi dizi olarak 90'lı yıllarda gümüş ekranda boy göstermişti.Stüdyodan gelen dedikodulara bakılırsa Harrison Ford'un yaşı gereği çok fazla Indiana Jones filmine imza atamayacak olması Lucas'ı böyle bir çözüme itmiş olabilir. Ancak haberin resmi olarak doğrulanmadığını göz ardı etmemek gerekir.Indiana Jones 4'ün 2007'de sinemalarda olması planlanıyor. Ancak Spielberg'ün hızı söz konusu olunca bu tarihi 2006'ya da çekmek mümkün. Gelen dedikodulara bakılırsa genç Idiy'nin de 2007'de beyazperdede olacağı söyleniyor. Son sözü Lucas'a bırakıp gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • Daha yeni izledim. İndiana Jones: Kutsal Kase peşindeyi. Ben İndiana Jones hayranıyım ve eminim yeni gelen seri teknolojiyle daha güzel olacak. Bu aralar sır çözmeler, eski hikayelerin gizemini araştırmalar romanlarda epeyce moda. Eski toprak Indy bize bunları daha heyecanlı anlatacak gibi geliyor bana..

  • dogru yahu 50 sinden sonra harisson fordun eline kamçı alacak hali yokya yeni bir indy lazım nasıl aksiyonda bruce willis yaşlanıp yerine birini arıyorlarsa ford abimizin yerinede birileri olmak zorunda

  • tam bir Indiana Jones tutkunuyum.Her nekadar National Treasure ile Nicolas Cage adeta yeni Indiana Jones olmaya çalışsada gördükki uzaktan yakından eline su dökemedi . Sahsen ben 50 kusur yaşlarındaki Harrison Ford un çevireceği Indiana Jones u , National Treasure 2 filminden çok daha fazla görmek isterim.

  • Harrison Ford bu yaştan sonra elinde kamçı ile dolaşacak değil. Bu arada bu seriyi kaça kadar uzatmak istiyorlar, merak ettim doğrusu. Umarım bununda suyunu seri film yapacağız diye çıkartmazlar. Zaten elde çok güzel 3 adet film var. Onalrın gölgesinden kurtularak ve onlara birşeyler katarak devam etmeli.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir