13 Ocak 2006 12:10

Gençlere Korkular

Pare ve Lewis köşeye kısıldı

Cherry Road Films ve Double Edge Entertainment, Dark Reaches adlı bir korku filminin yapımcılığını üstlendiler. Variety'nin bildirdiğine göre filmin başrollerinde oynamaları için Hollywood'un yeni yeteneklerinden Jessica Pare ve Johnny Lewis'le görüşmeler başladı.Mark Marabate'nin senaryosu olan Dark Reaches'ta bir grup gencin yaşadığı gerilim dolu saatler anlatılacak. Bir mağara gezisi yapan beş genç içerde kapana kısılınca yaşamayı planladıkları heyecan bitmek bilmeyen bir korkuya dönüşecek.Filmin çekimlerine önümüzdeki bahar Tayvan'da başlanması planlanıyor.
Yorumlar
  • konu olarak bir mağarada kısılıp kalmak işleniyorsa belkide farklı bir film şekillene bilir.gerçi film daha çekim aşamasında, önyargılarımızı kuşanıp şimdiden fişi pirizden çekmiyelim. bekleyip görmeliyiz .

  • BEnce bu filmde jessica pare ve johhny lewis çok iyi iş çıkarabilir.TAbii ki bu film korkuya yeni bir boyut katıyorsa...

  • kesinlikle bir şeye benzemeyen bir konusu var. klasik korku filmi senaryosu. yani bu filmden bir beklentim yok.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir