14 Eylül 2015 16:40

Geniş Aile'nin filmi geliyor

Ekranların sevilen dizisi Geniş Aile sinema filmi oluyor.

Ekranların en bitirim, en komik, en sevilen dörtlüsü tekrar bir araya geldi ve Geniş Aile dizisi film oldu. Dizinin fenomen isimleri Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz’ın başrollerini paylaştığı Geniş Aile: Yapıştır filminin çekimleri bitti.

Ömer Uğur’un yönettiği, Geniş Aile: Yapıştır’ın Ayvalık ve İstanbul’daki çekimleri sırasında, birbirlerini çok özleyen ekibin kahkahası setten eksik olmadı.

Geniş Aile: Yapıştır’ın diğer oyuncuları arasında Tanju Tuncel, Mine Teber, Bihter Dinçel, Bora Akkaş, Mustafa Uzunyılmaz, Yağmur Tanrısevsin, Derya Karadaş ve Levent Niş gibi isimler var.


Geniş Aile: Yapıştır, 23 Ekim 2015′de vizyona çıkarılıyor.Filmin konusu ise şöyle...

Cevahir’in babaannesi Hafize’nin hastalanması üzerine tedavi için yeterli parayı bulmaya çalışan Cevahir’in eline bir define haritası geçer.

Cevahir’in belalısı Koyu Bilal olayın kokusunu alır ve haritanın yarısını kaparak haritanın gösterdiği yere, Ayvalık’a doğru yola çıkar. Cevahir de Ulvi ile beraber Ayvalık yoluna düşer.Heyecan ve macera dolu bir define arayışına dönüşen yolculukta hepsi, kendilerini hiç beklemedikleri durumların, olayların ve belaların içinde bulurlar.

Fragman

Yorumlar
  • Mutlaka gidecegim. genis aile gercekten cok kaliteli kadrosu var.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir