25 Eylül 2009 10:12

Gerçek Aşklar Kitaplara Sığmaz!

Nerede o eski aşk filmleri diyenler! Jennifer Aniston ve Aaron Eckhart'ın yeni filmine kulak verin...

Brandon Camp'in romantik filmi (romantik komedi değil) hayli iddialı geliyor. Jennifer Aniston ve Aaron Eckhart'ı kadrosuna katarak resmen şanslı doğan proje, hüzünlü aşk hikayesiyle çok konuşulacak gibi gözüküyor. Filmde Aaron Eckhart, kitabı çoksatanlar arasına giren bir modern zamanlar gurusu. Kadınlar ona bayılıyor, çünkü o her şeyi biliyor. Aslında bir dul olan ve keyfi çok da yerinde olmayan yazar Seattle'da bir seminere konuk oluyor ve orada bir kadınla karşılaşıyor. Aralarındaki yakınlaşma giderek ikisinin de hayatını değiştirecek güçlü bir aşka dönüşüyor.
Yorumlar
  • Jennifer Aniston için ilk izleyenlerden olacağım kesin,ama konu pek heyecanlandırıcı değil.

  • bence bu film de yine o klasik aşk filmleri gibi olacak.aşk filmlerini en etkili yapan şey,seven kişilerden birisinin ölmesidir ve geride kalan kişinin acı çekmesidir,kesin bu filmde de aynı şeyler olcak.amaaan salla gitsin.en güzel aşk filmi bence aşk ve gurur:D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir