6 Eylül 2005 11:07

Gerçek Efsaneler 3 Talihlileri

DVD ve VCD kazananlar belli oldu

Geçtiğimiz haftalarda düzenlediğimiz, Gerçek Efsaneler serisinin ev sineması için çekilen 3. filmi Urban Legends: Bloody Mary DVD ve VCD'leri hediyeli SineMaç'ımızda kazanan şanslı üyelerimiz belli oldu.Sony Pictures Home'un katkılarıyla düzenlediğimiz Urban Legends: Bloody Mary SineMaç'ında talihliler şöyle:DVD kazananlar:Aslı Nur AltınerBurak AtamgüçNusret DaloğluEmine ÇakarHasan AksularVCD kazananlar:Yasin OrtakMurat KalyoncuHasan Nadir DerinZerrin DurakEmre EkenTalihli üyelerimizin hediyeleri adreslerine kargo ile gönderildi.
Yorumlar
  • Bundan 2-3 gün önce kazandığım dvd hala gelmedi demiştim. bu sebeple de bu siteye uğramayacağımı söylemiştim ama bugün 20.09.2005 salı günü dvd elime ulaştı... bu durumda ben yanılmış oldum... ama nedense daha önce göndermiş olduğum ulaşmadı mesajları silinmiş... ne yapalım...Beyazperde.com' dvd için teşekkür ederim...

  • Kananlar = Kazananlar

  • Bende Kananları tebrik ediyorum ve de diyorumki kanamadık yine bari gelin DVD leri beraber izleyelim bari... : )

  • bizi de görün:(

  • ashly_ash, daha Ekim 2005'e gelmedik ki :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir