20 Nisan 2016 11:09

Gerçek hayatta da bir aksiyon yıldızı

Arnold Schwarzenegger dev askeri aracıyla Los Angeles sokaklarında.

Terminator ya da Conan gibi filmlerin başrolünde yer alıp dünyanın en ünlü aksiyon film yıldızlarından biri olursanız, bu durum sadece film setlerinde kalmayabilir.

Arnold Schwarzenegger de gerçek hayatta da bir aksiyon adamı olduğunu kanıtlar gibi.68 yaşındaki oyuncuyu sokaklarda dev askeri aracıyla görmek Los Angeles'lılar için artık çok sıradan bir durum. İlginç bir araba koleksiyonu olduğu bilinen Schwarzenegger'in en favori araçlarından biri bu dev off-road arabası.Aracının içinden hayranlarını selamlayan Schwarzenegger kendisine benzerliğiyle dikkat çeken oğlunu üniversitesinde ziyaret etmek üzere yola koyulmuş durumda.

Oyuncu, nadiren birlikte görüntülendiği Joseph Baena ile spor salonunda çekilmiş bir fotoğrafını geçtiğimiz günlerde paylaştı.Fotoğrafta 18 yaşındaki Baena, Terminator'ün koçluğunda ter dökerken görülüyor. Tüm zamanların en ünlü vücut geliştiricilerinden biri olan Schwarzenegger, belli ki tüm tecrübelerini oğluna aktarmakta kararlı.

Arnold Schwarzenegger ve oğlu Joseph Baena arasındaki çarpıcı benzerliği gözden kaçırmak imkansız. 18 yaşında bir öğrenci olan Baena, yapılı vücudu ve kıvırcık saçlarıyla, 1982 yılında babasının hayat verdiği Conan karakterini andırıyor.Joseph, Terminatör'ün yıldızının 90'larda yaşadığı bir kaçamak sonucu doğan çocuğu. Joseph'in annesi Mildred Patricia Baena ya da kısaca Patty, Schwarzenegger'in evinde çalışan hizmetçiydi. Arnold, o zamanlarda Maria Shriver ile evliydi. Joseph'in babasının Schwarzenegger olduğu ise bundan çok daha sonra ortaya çıktı.

Tam olarak 2011'de yani Schwarzenegger'in, karısı Maria ile evliliğini bitirdiği zaman gerçek öğrenildi. O zamana kadar Schwarzenegger de Joseph'in babası olduğunun farkında değildi. Schwarzenegger'in deyimiyle, "Bana benzemeye başladığında anlıyor gibi oldum ve parçaları birleştirdim."Arnold ve karısı Maria'nın, 26 yaşındaki Katherine, 24 yaşındaki Christina, 22 yaşındaki Patrick ve 18 yaşındaki Joseph'ten 5 gün önce doğan Christopher olmak üzere 4 çocukları var.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir