20 Haziran 2006 14:14

Gerçekten Kurguya

Açık Deniz'den alıntılar

2004'ün en iddialı bağımsız yapımlarından biriydi Açık Deniz. Hem çok düşük bir bütçeyle kotarılmıştı hem de oyuncular gerçek bir yaşam savaşı vermek zorunda kalarak köpekbalıklarının arasında yüzmüştü.Fangoria'nın iddiasına göre Hans Horn'un çekimlerini yeni tamamladığı Adrift, Açık Deniz'den alıntılarla dolu.Senaryosunu Adam Kreutner'in yazdığı filmde bir grup eski lise arkadaşının lüks bir yatta verdiği partiye misafir oluyoruz. Partinin heyecanıyla birer birer denize atlayan arkadaşlardan hiçbirinin aklına, yata nasıl dönecekleri gelmiyor. Büyük bir ihmalkarlık sonucu ip merdiveni sarkıtmayı unutan çılgın gençler suda ölüm kalım savaş vermeye başlıyorlar.2004'te Chris Kentis'in senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği Açık Deniz'de de, tur teknesi tarafından dalış esnasında suda unutulan bir çiftin, köpekbalıklarının arasında verdiği yaşam mücadelesi anlatılmıştı.
Yorumlar
  • gerçekten izlerken hoşuma giden ve merak uyandıran filmin aldığı olumsuz eleştiriler bence çok ağır düşük bütçeyle iyi iş çıkarmışlar aldığı olumsuz eleştiriler filmin büyük bir kısmının denizde geçiyor olması olabilir

  • Açık Deniz sinemaya verdiğim paraya gerçekten acıdığım bir filmdi.Belki de izlediğim en kötü filmler arasındadır.Filmin bende yarattığı tek etki çişimin gelmesi olmuştu:)Eğer bu yapım da ona benzerse yandık valla!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir