26 Mayıs 2005 01:27

Geri Mi Dönüyorlar?

Schwimmer'la Aniston tamamsa…

1994'de yayınlanmaya başladığından beri geniş bir hayran kitlesine hitap eden ve altı başrol oyuncusunu yıldızlaştıran Friends (Sıkı Dostlar) dizisinin karakterleri geri mi dönüyor? The Sunday Express'in bildirdiğine göre kesinlikle evet.İngiliz gazetesinin iddiasına göre ünlü seriyi televizyon ekranlarından sinema perdesine taşımak isteyen yapımcılar ilk olumlu cevapları Jennifer Aniston ve David Schwimmer'dan almışlar bile.Her ne kadar altı başrollük kadro ayrıldığından beri her biri farklı yollar çizmiş olsa da hiçbir oyuncu Friends'teki başarısını tekrarlayamadı. Hala diziyle anılan oyuncuların yeniden Friends'e, özellikle Aniston ve Schwimmer'ın olumlu tutumları dolayısıyla, sıcak bakması bekleniyor.Eğer Friends beyazperdeyle dönüş yaparsa yetenekli oyuncularımızın eski şöhretlerine yeniden kavuşma ihtimalleri oldukça yüksek. Tabi bunun yanı sıra fazladan 10'ar milyon sterlin kazanacakları da.
Yorumlar
  • friends,övdükleri kadar varmış.sevdim diziyi.

  • bu türkiyedede alışık olduğumuz bi durum olur neden olmasın ama bu proje para kazanma uğruna oyuncuları tekrar populer yapabileceği gibi yerin dibine de sokabilir bekleyelim görelim ne diyeyim...!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir