30 Kasım 2006 08:01

Gezelim Görelim!

Bu devirde turist olmak çoook zor!

Beyazperde, dünyayı gezip görmek isteyen kahramanlarına tuzaklar kurmaya devam ediyor. Tabii bu tuzakların farklı türleri var. Babil'in politik göndermeleri ile Otel'in istismarlarını karıştırmamak gerekiyor.Otel'in izinden giden bir film de John Stockwell'den geldi. Yarından itibaren dünyada gösterime girecek olan Turistas, Brezilya ormanlarında kaybolan bir grup gezgini anlatıyor. Devamını söylemeye gerek yok, kolaylıkla tahmin edersiniz!Film hakkında bir eleştiri yazan Fangoria, bahsettiğimiz türdeki filmlere "Ölü Turist Filmleri" demiş. "Çok okuyan mı bilir, çok gezen mi?" tartışması vardı bir dönem. Artık çok izleyen biliyor ki, çok gezenin bilmeye pek zamanı olmuyor!
Yorumlar
 • İzlemedim ama oteli sevmiştim o tarz bir film genede hoşuma gidecektir

 • 80lerde Nuri alço ve Ahu Tuğba'nın "Yeni arkadaşlar ve yeni yerler her zaman tekin değildir" dikkat etmek lazım konulu filmlerini anımsattı bana belki kurmaca ve belki biraz paranoyak ama hakikaten bu olası fikir insanı ürkütüyor mistisizm peşinden koşarken biraz dikkat etmek gerek.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

  Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

 • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

  İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

 • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

  Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

 • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

  Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir