27 Ağustos 2011 00:00

'Ghostbusters 3′ geliyor!

'Ghostbusters'ın senelerdir düşünülen 3. filmiyle ilgili net bir açıklama, önceki gün Dan Aykroyd'dan geldi.

Ivan Reitman’ın yönettiği ve Dan Aykroyd, Bill Murray ve Sigourney Weaver gibi isimlerle klasikleşen “Ghostbusters”ın senelerdir düşünülen 3. filmiyle ilgili net bir açıklama, önceki gün Dan Aykroyd’dan geldi.


Önceki gün bir radyo programında filmle ilgili soruları yanıtlayan Aykroyd, devam filminin senaryosunu Harold Ramis’le birlikte neredeyse tamamladıklarını ve Bill Murray’nin ikna sürecinin devam ettiğini açıkladı. Ancak Aykroyd, filmin Murray’li ya da Murray’siz 2012 baharında hazır olacağını ve en kötü ihtimalle Aykroyd, Weaver ve Ramis’ten oluşan bir oyuncu kadrosuyla filmin çekileceğini de sözlerine ekledi.

Yorumlar
  • Bill Murray siz olmaz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir