25 Eylül 2009 10:12

G.I. Joe İle Tanışın!

G.I. Joe: The Rise of Cobra'nın hazırlıkları sürüyor. Karakterlerin kimlik kartları hazır...

Dünya çocuklarını Amerikan askeri olmaya özendiren ve militarist yönüyle eleştirilerin hedefi olan "G.I. Joe" oyuncakları bugüne kadar animasyon, çizgi roman, video oyunu gibi farklı ortamlarda karşımıza çıktı. G.I. Joe: The Rise of Cobra ise Stephen Sommers'in yönetmenliğinde karakterleri beyazperdeye taşıyor. Yakın zamanda karakterlerin kimlik kartları meraklısına sunuldu.Yapım görevden göreve koşan Amerikalı ve İngiliz kahramanların dayanışmasını anlatacak. Anlaşılan Hollywood yeni çağın Rambo'larını yaratma derdinde.
Yorumlar
  • Fragmanı izledim, mükemmel diye bilirim... umarım filimi izledikten sonra yanılmam...

  • çocukken hayran hayRan seyrettiğiMiz hatta gidip oyuncaklaRını bile satın aldığıMız G.I.joe serisi.. şimdi de filmi yapılacakmış.. sinema sanatı için o kadar da önem taşımayan bir yapım olacağı kesin..

  • çok başarılı bir projeydi, bir çok çocuğun kafasında amerikan askerinin taslağı oluşturulmuştu.Kendi ülkesinde ve diğer ülkelerde.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir