1 Mart 2005 13:47

Gibson'dan Kamera Arkasına Ara

Kral Arthur'dan sonra…

Mel Gibson'ın yapımcılığını da Warner Bros.'la ortaklaşa gerçekleştireceği yeni filmi Under and Alone'un senaryosu için Ned Zeman'la anlaştığını daha önce duyurmuştuk. Ünlü yönetmenin yeniden başrol oynayacağı film için yönetmen de bulundu ve en son Kral Arthur'u çeken Antoine Fuqua ile görüşmeler başladı.Bir Vietnam emeklisi olan William Queen'in gerçek hayatından uyarlanacak olan filmde Gibson, savaş döneminde eğittiği özel birlikleri bu sefer devlet için ama başka nedenlerle eğitecek. Bir motosiklet çetesinin içine sızacak olan Gibson'ın yeni maceralarının çekimlerine bu yaz başlanması planlanıyor.Ünlü aktör son başrolünü, 2002'de M. Night Shyamalan'ın filmi İşaretler'de başrol oynamıştı ve şimdi de kamera arkasına ara vermeye niyetli gibi görünüyor. Fuqua ise Denzel Washington'a En İyi Erkek Oyuncu Oscarı kazandıran filmi İlk Gün'ün ardından yine Washington'la beraber, Benicio Del Toro'yu da yanlarına almış olarak American Gangster'ın çekimlerine devam ediyor.
Yorumlar
  • bu kadar da abartmamak gerekiyor yorumlar bazen abartı olabiliyor ama düşünmeliyizki mel gibson'un yönettiği filmlerde tanrının bir düşüncesi olduğunu görebiliyoruz.esenlikler

  • heleşükür beyazperdede tekrar görücez umarım tutkudan sora kendini affettirir

  • braveheart tan bu yana gibson ı seviyorum .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir