13 Mayıs 2003 23:41

Gillian Anderson Da Yönetmen Oyuncular Kervanında...

X-Files TV dizisinde canlandırdığı Dana Scully karakteriyle özdeşleşen Gillian Anderson, Speed of Light (Işık Hızı) adlı romanın film yapım opsiyonunu şahsen satın aldı. Elizabeth Rosner'ın yanda kapağını görmekte olduğunuz romanında, bir ailenin fertleri arasında saklanan tehlikeli gerçekten doğan gerilim konu alınıyor. Anderson, yapımcılığı için ortak aradığı bu filmi bizzat yönetmek istediğini açıkladı. Anderson'ın daha önceki tek yönetmenlik denemesi, 1993 yılına ait: X-Files'ın All Things adlı bölümünde kamera arkasına geçmişti güzel yıldız...X-Files'la ünlenen ekibinin el atmadığı iş kalmayacak gibi...
Yorumlar
  • nedennnn olmasın elbetteeeee süüüperrrr olurr... o bölüm hafızamızda kazındı bi kere nasıl unuturuz dimi.... ve ayrıca bence çok başarılı olurr... . :)

  • evet gillian çok başarılı bir yönetmen olabilir..o bölüm nası unutulur ki...muhteşemdi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir