27 Kasım 2010 01:00

Girik ve Şoray Malatya'da

Türk sinemasının eskimeyen yüzleri Türkan Şoray ile Fatma Girik, Malatya Uluslararası Film Festivali için kente geldi.

Türk sinemasının en büyük yıldızlarından Şoray ve Girik, Anemon Otel'de Malatya Uluslararası Film Festivali'ne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Uzun yıllar önce Malatya'ya geldiğini anlatan Fatma Girik, kaldığı otelden dışarıyı izlediği sırada bir minibüsçünün ''Fatma Girik'' dile bağırdığını duyduğunu, daha sonra otelin bulunduğu yerde yapılan durağa isminin verildiğini söyledi.

Kendilerine olağanüstü ilgi gösterildiğini ifade eden Girik, ''Malatya Film Festivali için buradayız. Bizim burada bulunmamız bu festivalin tanıtımına katkı sağlarsa çok mutlu oluruz'' diye konuştu.

Yorumlar
  • sizleri çok görmek istedim hatta biraz önce fatma girik'in japon işi filmini izledim türkan şoray'ı da çok görmek istedim ama nasip olmadı keşke zamanınız olsaydıda malatyanın ilçelerini de gezseydiniz hekimhanı. Ben hekimhan da yaşıyorum sizleri ve tüm türk sineması sanatçılarımızı hekimhana beklerim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir