25 Eylül 2009 10:12

Gitti Cüzdan, Geldi Film!

Usta oyuncu Birol Ünel, İstanbul'da yaşadığı kapkaç-gasp olayını sinema filmi yapıyor...

Duvara Karşı filminin yakışıklı yıldızı Birol Ünel Almanya'da yaşıyor, zaman zaman film çekimleri için İstanbul'a geliyor. Genellikle Cihangir civarında görünen oyuncu bir süre önce kapkaç mağduru oldu. Fakat ilginç bir şekilde olaydan kısa süre sonra hırsızları parayı bölüşürken yakaladı; hırsızlar önce kurusıkı silah çekti. Sonra ise konuştular ve dost oldular. Hatta muhabbet uzayınca Ünel onları evine davet etti, sabahladılar, sabah kahvaltı ettiler.Ünel şimdi bu çarpıcı olayın filmini çekmeye hazırlanıyor.
Yorumlar
  • *birol ünel duvara karaşıda cok ilginç bir adamı canlandırmıştı gercek hayatta da biraz ilginç bi adam başından geçen olayda gayet ilginç bakalım nasıl bir film çıkacak ortaya (ayrıca oyunculuğuna da bayılırım)...*

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir