25 Eylül 2009 10:12

Gladio Çekimleri Başlıyor!

Kurtlar Vadisi Gladio'nun çekimleri 17 Haziran'da başlıyor. Film ekibi önce İstanbul'da, sonra Antalya'da terleyecek...

Pana Film, Kurtlar Vadisi Gladio'nun çekimlerine 17 Haziran'da başlıyor. Film ekibi projeyle ilgili son masaüstü çalışmalarını yapıyor. Çekimler 17 Haziran'da İstanbul'da başlayacak; Temmuz başında ise film ekibi Antalya'ya gidiyor. Reji grubu filmin vizyona girdiği zaman oldukça tartışma yaratacağını açıkladı. Senaryo, Cumhurbaşkanı Özal'ın ölümü; Cem Ersever gerçeği; Apo suikastı gibi tartışmalı konuların üzerine gidiyor.
Yorumlar
  • şaşmaz kardeşler işin uzmanı oldu artık ama şu çatışma sahnelerine biraz özenseler vurulmalar düşmeler filan bekleyelim bakalım inşallah güzel bir film olur

  • Bu filmde Polat yok ama benim adamım iskender var:) İnşallah K.v Irak ta aldığım zevki bu filmdede alırım. Umarım Murodaki gibi hayal kırıklığına uğramam.

  • arkadaşlar polat alemdar oynamıyacakmı????

  • yine de izlenirrr

  • gerçekten güzel bir film olacakve gerçekleri yansıtacağına eminim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir