13 Mayıs 2003 23:41

Gladyatör 2... On Bir Yıl Sonra.. Roma...

Bol Oscar'lı için bir devam filmi çekileceğini ve senaryosunun John Logan tarafından yazılmaya başlandığını duyurmuştuk. Filmin konusu esrarını korumaya devam ederken yapımcı Walter Parkes'ın ağzından kaçırdığı ayrıntıların, ikinci filmi merakla bekleyenlerin ilgisini çekeceğini umuyoruz;"11 yıl sonra Roma'dayız! İmparatorluk muhafızları gücü ele geçirmiş durumdalar. Lucius'u hatırlıyor musunuz? İlk filmdeki küçük sarışın çocuğu? İmparator Marcus Aurelius'un hayattaki tek varisi oydu değil mi? Kaos devam ederken prens, gerçek babasının kim olduğunu öğreniyor... Kim olduğunu tahmin edin..."Sizi bilemeyiz ama bizim aklımıza gelen ihtimaller yeterince heyecanlanmamıza yol açtı. Gelişmeleri takip ediyor olacağız...
Yorumlar
  • haberin üstünden 2 yıl geçmiş ama hala ortada somut bişi yok hadi artık gelsede şu film izlesek inşallah indiana jones gibi yılan hikayesine dönmez buda

  • Filmin iyi olacağı kanaatindeyim.Filmin kahramanının enaz maxsimus kadar yeteneki ve karizmatik özelliklere sahip olması gerekir.

  • Maximus olmazsa filmin hasılatı yarı yarıya düşer...My name is Maximus Decimus Meridius, Commander of the Armies of the North, General of the Felix Legions, loyal servant to the true emperor, Marcus Aurelius. Father to a murdered son, husband to a murdered wife. And I will have my vengeance, in this life or the next.

  • olmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz

  • Russel crowe bu filmle çıkış yaptı. Bu filmle yıldız parlamazsa başka hiçbir filmle parlamaz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir