14 Mart 2013 01:00

Göçebe de Alacakaranlık yolunda

Alacakaranlık serisinin yazarından müjdeli haber...

Alacakaranlık serisinin yazarı Stephenie Meyer'ın aşk ve heyecan dolu bir diğer romanı The Host-Göçebe'nin de devamı geliyor.

Meyer, 37 farklı dilde 40 milyondan fazla satış rakamına ulaşan Alacakaranlık gibi Göçebe'yi de seri haline getirmek için çalışmalara başladı.

Göçebe'nin film uyarlaması da 29 Mart'ta ABD ile aynı anda Türkiye'de gösterimi girecek.

Filmin başrolünde 13 yaşında Oscar'a aday gösterilen Saoirse Ronan, Melanie karakterini canlandırırken Max Irons ve Jake Abel ona eşlik ediyor.

Türkiye'de "Göçebe" adı ile yayınlanan kitap yakın bir gelecekte uzaylı parazitlerin insan bedenlerini ele geçirip aynı düzende yaşamaya devam etmelerini konu alıyor. Fakat küçük bir topluluk neredeyse tüm dünya işgal edilmiş halde olmasına rağmen hala direniyor. Ele geçirilen insanların dış görünüşlerinde parlak mavi gözlerden başka bir değişiklik olmasa da zihinleri tamamen siliniyor. İnsanlığın kaderini değiştirebilecek tek kişi ise Melanie. O bedeni ele geçirildikten sonra bile mücadele etmeyi bırakmıyor. Herkesin zihni silinirken o sevdiklerine sarılıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir