15 Nisan 2016 08:00

Godzilla yurduna dönüyor

Yeniden Japonya'da çekilen Godzilla'dan yeni fragman geldi.

Japon Toho Stüdyoları, neredeyse on yıldan sonra yeni Godzilla filmiyle karşımıza çıkıyor. Bu yeni Godzilla, iki yönetmenin elinden çıkacak.Bunlardan biri, 1997 yapımlı Neon Genesis'in yönetmeni Hideaki Anno iken öteki, 2015'te Attack On Titans'ı sinemaya uyarlayan Shinji Higucji. Fakat filmin senaryosu da Anno'ya ait olduğundan Higucji'yi, yardımcı yönetmen sıfatı ile nitelendirmek daha doğru olabilir.Bu yeni çıkacak Godzilla Resurgence'in, kısa bir fragmanı geçen yıl seyircilere sunulmuştu. Ancak yeni yayınlanan fragman, filme daha düzgün bir şekil de bakmamıza olanak tanıyor. Filmden gelen görüntüler ise bizi, iddialı bir Godzilla ile baş başa bırakıyor.
Godzilla gibi sinema efsanesi haline gelmiş, farklı ülkeler tarafından defalarca uyarlanmış filmin altyapısını kısa bir göz atmakta fayda var.Bu canavar, nükleer savaş korkusu olan bir dönemde yaratılmıştı. Yeni yapımda ise geçmiş yıllarda yaşanan tsunami felaketinin izlerini görmek mümkün. Yani bu tarz filmler, her ne kadar eğlence sektörüne yönelik bir yatırım da olsa dönemin yaşantısı ra es geçilmiyor.

AHMET TOĞAÇ

Yorumlar
  • GERÇEKLERİ ÇEKİN HAYALLER BOŞ

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir