29 Ağustos 2018 11:48

Göktaşı vizyona hazır

Başrolünde Şafak Sezer’in rol aldığı Göktaşı filminin tanıtımı seyirciyle buluştu.


Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’ye düşen göktaşının ardından yaşanılanlardan yola çıkılarak kaleme alınan Göktaşı filmindeŞafak Sezer Muhtar Kısmet karakterini canlandırıyor. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Caner Erzincan üstleniyor.


Filmin oyuncu kadrosunda Bülent Çolak, Ayhan Taş, Tuna Orhan, Mehmet Esen, SinanÇalışkanoğlu, CeyhunFersoy, Nilay Toprak ve YılmazGrudagibi isimlerin bir araya geldi. Göktaşı’nda;Amerikalı, Alman ve Rusların yüksek ücretler karşılığında göktaşlarını satın alacağınıöğrenenMuhtar Kısmet’in kısa yoldan parakazanmak içinçevirdiği oyunlar seyirciyi kahkahaya boğacak.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir