24 Mayıs 2007 09:05

Gölgelerin Gücü Adına!

Yapımcı Joel Silver, evrenin en güçlü erkeğini arıyor...

Joel Silver, Warner Bros'un desteği ile He-Man and the Masters of the Universe animasyonunu kanlı canlı bir sinema filmine dönüştürmeye hazırlanıyor.Mattel üretimi bir oyuncak olarak dünyaya gelen He-Man, oyuncak satışlarının artması için animasyon dünyasına taşınmış ve seksenlerde adeta kült olmuştu. 1987 yılında ise Dolph Lundgren'li bir sinema filmi izleyicilerin karşısına çıkmıştı.Yeni projenin senaryosu Justin Marks tarafından yazılıyor. Hatırlayacağınız gibi, John Woo'nun yöneteceği söylenen He-Man projesi duyurulduktan bir süre sonra ortadan kaybolmuştu. Joel Silver, kendi ekibiyle hız almakta kararlı; meraklı izleyicileri çok fazla bekletmek istemiyor.Silver'ın He-Man rolünü hangi güçlü ve karizmatik oyuncuya paslayacağı ve yönetmen koltuğunun sahibi önümüzdeki haftalarda belli olacak. Yeni gelişmeler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • bu filmin kaçmaz.Çocukluğumun çizgi filmi

  • evet bence de orkoyu kimin canlandıracağı merak konusu

  • az önce imdb'den 1987'deki He-Man filmine bakıyodum. orda yazana göre Dolph Lundgren'den önce Sylvester Stallone'a teklif edilmiş He-Man rolü:))

  • Orko gerçekten de merak konusu :))

  • Benim de en büyük adayım Josh Holloway...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir