13 Mayıs 2003 23:41

Gollum'un Yeni Serüveni

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule'de animasyon harikası Gollum'a hayat veren Andy Serkis yeniden bir fantastik yapım için anlaşma imzaladı. 13 Going 30 adını taşıyan projede Serkis'in dışında, Samuel Ball ve başrolün sahibi Jennifer Garner oynuyor.Doğumgününde kısa bir süreliğine, 30 yaşında bir kadına dönüşen 13'lük bir kızın hikayesini anlatan film, 80'lerin kült filmlerinden olan Tom Hanks'li Big'i andırıyor biraz. "Gollum" Serkis ise filmde yetişkin kadının patronunu canlandırıyor.Bu arada George W. Bush ile Gollum arasında yaşanan bir olayı da hatırlatalım istedik. Bir dönem, Yüzüklerin Efendisi: İki Kule'yi izleyen Bush'un filmden sonra rahatsız olduğu ve Gollum'un kendisine benzetildiğini düşündüğüne dair bir söylenti ortaya atılmıştı..!Önceki gece, Oscar törenine katılan Andy Serkis, savaşa dair düşüncelerini Petrol İçin Savaş'a Hayır yazılı bir pankart açarak ortaya koyarken, başkan Bush'a da güzel bir cevap vermiş oldu.
Yorumlar
  • jennifer garner ve andy serkis..jennifer garner son dönem yıldızı parlayan kadın aktrislerden biri...onu izlemek çok zevkli olacak..umarım gösterime girmesi çok uzun sürmez...

  • Bay Andy'i tebrik ederim..Yalnız ufak bir sorun var;isim Andy Perkins değil, ''Andy SERKIS'' olacak.beyazperde.com'a duyurulur!

  • EH BEKLEYELİM ARTIKSSSS...İNŞALLAH GÜSSEL OLURSSS.MY PRECİOUSSSS..DEEERMİŞİMSSSSS...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir