25 Eylül 2009 10:12

Gönüllerin Hırsızı!

Jennifer Lopez, romantik bir hırsızı anlatan The Governess projesine katıldı...

Kevin Wade'in yazdığı, Nigel Cole'un çekmeye hazırlandığı The Governess projesinin hazırlıkları sürüyor. Romantik komedi türündeki projenin başrolüne, Jennifer Lopez getirildi. Film, uyanık bir hırsızın "evdeki hesap çarşıya uymadı" türünden hikayesini anlatacak. Usta bir hırsız büyük bir banka soygunu için varlıklı bir adamın çocuklarına bakıcılık yapmaya başlayacak ve aileyi sevmeye başlayınca tüm planlar alt üst olacak.Anlaşılan uyanık bir yapımcı banka soygunu filmlerinin gördüğü yoğun ilgiyi, romantik komedi türünde değerlendirmek istemiş. Lopez hayranlarına...
Yorumlar
  • Bir jlo hayranı olarak proje ilgimi çekti. Jennifer lopez romantik komedi filmlerinde daha kendini ifade ediyor ve inandırıcı oluyor. Umarım sinemadaki eski başarılarını yakalayacak düzeyde sağlam bir projede cıkar karşımıza.

  • Farklı bir bakış açısı,yoğunlukla çiftlerin rağbet göstereceği türden.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir