24 Ağustos 2010 00:00

Google'da film oluyor

Facebook'tan sonra şimdi de Google film oluyor.

Facebook hakkında David Fincher tarafından çekilen The Social Network daha vizyona girmeden sanal dünyanın devlerinden Google'ın da film olacağı açıklandı. Film yapımcıları Google'ı anlatan "Googled: The End of the World As We Know it" isimli kitabın sinema haklarını satın almışlar.

Film sadece bir arama motoruyla kısa sürede büyüyen, zenginleşen iki gencin değiştirdikleri sanal dünyanın onları nasıl değiştirdiğini ve hayallerinin gerçeğe dönüşmesini konu edinecek. Google film projesini Groundswell Productions üstlenmiş. Yapımcılar da Michael London ve John Morris olacak. Fakat filmi kimin yöneteceği, sinemaya kimin uyarlayacağı henüz belli değil.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir