9 Nisan 2004 13:36

G.O.R.A.bileceksiniz!

Merakla beklenen film için 29 Ekim tarihi düşünülüyor...

Ömer Faruk Sorak ve Cem Yılmaz'ın merakla beklenen G.O.R.A. filmiyle ilgili gelişmeleri size daha önce aktarmıştık. Habertürk'ün haberine göre, Kültür ve Turizm Bakanı Erkan Mumcu, filmin gösterime girmesi için aracı oldu ve anlaşarak çözüme gidilmesi için bir platform yaratılmasını sağladı. Ayrıca taraflar arasında olumlu bir sonuç beklendiği açıklanıyor. Bakan Mumcu, "Anlaşma sağlanmak üzere" mesajını veriyor.TMSF, Star Grubu ve yapımcı firma arasında anlaşma sağlanması halinde, Böcek Yapım'ın avukatı Oğuz Müftüoğlu, TMSF'nin film için harcanan 2.5 trilyon lirayı karşılayacağını belirtiyor ve filmin 29 Ekim'de gösterime girmesinin düşünüldüğü müjdesini veriyor.
Yorumlar
  • Ama hep MIŞ-MİŞ.Kesin bir şey söylenmiyor.Anlaşma olursa 29 Ekim de gösterime girecekMİŞ.Ya olmazsa ...Keşke kesin vizyona girecek deselerdi...

  • Ekime kadar kim öle kim kala! yaz günlerinde keyifle izlenebilecek bir filmi harcıyorlar yazık....

  • oh beah...valla bi de fos çıkarsa o zaman çok kötü olur

  • millet artık sıkılmadınızmı ne zaman çıkacak bu film

  • Ne ekimi ya. Film marstan mı geliyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir