15 Ocak 2014 01:00

Görenler şok oldu

Korkunç bebeği görenler çığlıklar atarak kaçtı! Her şey bir filmin tanıtımı için...

Türkiye’de de 24 Ocak’ta vizyona girecek olan “Şeytanın Günü” adlı korku filmi için hazırlanan viral reklam videosu kısa sürede internette 3 milyon izlenme oranına ulaştı.

"Şeytanın Günü” filmi için hazırlanan viral korku şakası hem güldürdü, hem de korkuttu. New York sokaklarında şeytan görünümlü robot bebeğin içerisinde bulunduğu bebek arabası, uzaktan kumandayla hareket ettirildi. Bebek arabasını fark eden insanlar, yardım etmek için yanına yaklaştıklarında büyük şok yaşadı. Aniden fırlayan şeytan görünümlü bebek, çığlıklar atmaya başladı. Dehşete düşen kurbanların büyük çoğunluğu, çığlıklar atıp birkaç adım geri attı. Ağzından kusmuk fışkırtan bebek, hayvanları bile korkutmayı başardı.

İnternete yüklenen görüntüler, çok sayıda yorum aldı, kısa sürede yaklaşık 3 milyon izlenme oranına ulaştı.

Şeytanın Günü filminin konusu:
Zach ve Samantha çifti birbirlerini çok severek evlenmişler ve balayına çıkmışlardır. Fakat ne olduklarını çözemedikleri garip bir gece geçirirler. Eve döndükten bir süre sonraysa Samantha hiç beklemediği halde hamile kaldığını fark eder. Gerçekten bir aile olmaya başladıklarını hisseden çift, yeni bebekleri için çok heyecanlıdır. Fakat Samantha’nın hamileliği zaman geçtikçe sıradışı bir hal alır. Hem bedeninde hem psikolojisinde sıra dışı gariplikler vardır…

Yorumlar
  • Çocuk yapmayın sonra bunun gibi fırlama olur :)

  • Bu tür korkunç ögelerin kullanıldığı şakaları veya filmleri izleyip uyuyamayan bilinç altına kazınan ergen yaşlarda çocukları biliyorum. Bu tür videoların sırf görüntülenme sayısı alma uğruna yayınlanmasına karşıyım "şahsen".

  • gerçekten süper olmuşyaa :):)

  • 1,01 dk adam da tık yok 1,28 dk köpek bile korkmuş :D

  • şakalar bence abartılmaya başlandı bir sınır olmalı,özellikle bebeklerin bu tür iğrenç şakalara ortak edilmesi çok yanlış,başka nesnemi kalmadı da sabiler kullanılmaya başlandı

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir