1 Kasım 2010 01:00

Görevimiz Tehlike 4 için 'motor' dedi

Hollywood yıldızı Tom Cruise, Görevimiz Tehlike serisinin dördüncü bölümünü çekmek için motor dedi.

Dünyanın en yüksek kulesi Burç Halife'deki Armani Otel'de düzenlenen basın konferansında konuşan film prodüktörleri, çekimlerin 1 Kasım'da başlayacağını açıkladı. Konferansa katılan Cruise, yeni filmin isminin 'Mission Impossible: Hayalet Protokolü' olacağını söyledi.

48 yaşındaki ünlü film yıldızı, 'Dubai'nin çok sinematik bir şehir olduğunu ve bunu filmde göstermek istediklerini' kaydetti. Cruise, 'Dubai'nin şimdiye kadar hep film çekmek istediği bir şehir olduğunu ve projenin gerçekleşmesi için insanların çok yardımseverlik gösterdiğini' ifade ederek, Dubai prensi Şeyh Muhammed'e teşekkürlerini sundu. MI4 filminin konusu hakkında detaylı bilgi vermek istemeyen Cruise, güzel bir film çekeceklerini ve çekimlerin Burç Halife dahil şehrin farklı noktalarında gerçekleştirileceğini belirtti.

Şirket yetkilileri, Moskova ve Vancouver'da da çekilecek MI4'ün ABD'de 2011 sonlarına doğru gösterime gireceğini açıkladı. Mission Impossible serisinin ilk üç filmi dünyada 2 milyar dolarlık hasılat elde etmişti.

Yorumlar
  • Filmin serisi harikaydı.Bu da bir o kadar güzel olur bence.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir