19 Temmuz 2004 22:15

Görevimiz Yeni Yönetmen Bulmak

Joe Carnahan tehlikeli işleri bıraktı

Görevimiz Tehlike 3 ertelendikçe ertelendi. En son üç hafta önce yeniden yedi hafta ertelenmesine karar verilince filmin yönetmeni Joe Carnahan'ın tepesi attı ve projeden ayrıldı.Filmi 2004 yazı için düşünen Carnahan'ın planlarını ilk bozan, hem başrolde oynayıp hem de yapımcılığı üstlenmiş olan Tom Cruise oldu. Geçtiğimiz yıl Michael Mann'ın Collateral'inde oymanayı kabul eden Cruise zaten otomatik olarak filmin ertelenmesine yol açmıştı. Bir de bunun üzerine yeni ertelemeler söz konusu olunca Cruise ve diğer yapımcı Paula Wagner yönetmensiz kaldılar. Her ne kadar resmi açıklama yapılmadıysa da, ikilinin baş başa verip hızlı bir şekilde yeni yönetmen arayışına girdiği söyleniyor.Görevimiz Tehlike serisinin ilk filmini Brian de Palma, ikinciyi ise John Woo yönetmişti, bakalım üçüncüsü kime nasip olacak? Tom Cruise'un yeniden ajan Ethan Hunt olacağı filmde Carrie-Ann Moss, Kenneth Branagh, Ving Rhames ve Scarlett Johansson da rol alacak. Çok geniş yazar kadrosu olan filmin hikayesinde ise kimlerin imzası yok ki; Frank Darabont, Dean Georgoris, Dan Gilroy ve Robert Towne. Kadro yerli yerinde yapımcıların kolları sıvamasını bekliyor, tabi bir de yeni yönetmenin bulunmasını.
Yorumlar
  • bilmiyorum ama seri uzadikca kötülesiyor,spielberg'ün tarzi oldugunu sanmiyorum,brian de palma ya da john woo farketmez,ikincisinden daha kötü olmasin da..

  • 3. seriyi de brian de palma yada john woo çekebilir yeniden..daha iisini yapabilen birini bulurlarsa daha da ii...spielberg yüzünün akıyla çıkar bence bu işten..azınlık raporu yadsınamaz ii bi işti bence..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir