16 Şubat 2006 11:45

Görkemli Günler

Giamatti'nin işleri açıldı

Görkemli Hayatım'la büyük çıkış yapan Paul Giamatti bu yıl Cinderella Man'deki performansıyla da Oscar adayı. Screen Daily'nin bildirdiğine göre ünlü aktörü yakında Ildiko Enyedi'nin yeni filmi Tender Interface'te Clemence Poesy ile izleyeceğiz.Eurofilm Stüdyoları'nın yapımcılığını üstlendiği bilim-kurgu İngilizce olarak çekilecek ve filmin dijital efektlerini Digital Sandbox firması üstlenecek.Bilgisayar oyunu oynarken kendini 1939'un New York'unda bulan bir kızın maceralarının anlatılacağı filmde Macar bilim adamlarının hidrojen bombasını üretmelerine tanık olacağız.King Kong ve Superman Returns'ün efektlerini de yapan Sandbox'un Tender Interface'te neler yaratacağını görmek için merakla bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • Giamatti bu yıl lady in the water ile görücüye cıkıyor, bu yıl cinderella man ile oscara aday ama alması mümkün gözükmüyor zaten bu filmdeki rolüyle de almasını hiç istemiyorum...

  • Bu adam artik basrol almayi hakediyordu zaten!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir