3 Şubat 2007 13:15

Goyer Gidiyor!

Batman filmlerinin yazarı David Goyer, The Flash projesinden ayrıldı...

The Flash projesinin, David Goyer'ın öncülüğünde beyazperdeye sıçrayacağını ilk defa 2004 yılında duyurmuştuk. O günden bugüne, proje beklenen gelişmeyi maalesef gösteremedi. Yeni bir haber ise The Flash'ın geleceğini iyice tehlikeye sokmaya başladı. Goyer'ın, "sanatsal düşünce farklılıkları" nedeniyle ayrıldığı söyleniyor!Dünyanın en hızlı koşan süper kahramanını anlatan The Flash, bir süre daha beklemeye devam edecek. David Goyer'ın ise hazırlıklarını sürdürdüğü projeler arasında başka çizgi roman uyarlamaları da var: Thor ve Kaptan Amerika gibi!Yeni gelişmeler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun!
Yorumlar
  • kesinlikle "thor" üstünde yoğunlaşmalı. çok egzantrik ve ilgi çekici bir kahraman!!!

  • Flash çok önemli bir kahraman değil aslında yıllar önce yapılan tv dizisi gayet güzeldi aslında onun üstüne pek gerek yok gibi geldi bana bunun yerine Thor projesi daha bir heyecan verici görünüyor aslında.Saygılar.

  • bi kaç üyenin de söylediği gibi "yazık oldu"

  • Her yönetmenin inişleri çıkışları vardır bu projenin hayata geçmemesine üzüldüm.

  • yazık oldu

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir