13 Mayıs 2003 23:41

Gözde Çift : Ryan Gere

"Cici kız" rollerinin bir numaralı oyuncusu Meg Ryan ve kadınların gözdesi Richard Gere'in aynı filmde buluşması ihtimali çok yüksek. İkiliye, evlilik komedisi Wedlocked'ın başrolleri teklif edildi.İkili filmde, kendi evlilikleri sallantıda olan boşanma avukatlarını canlandıracak. Bir terapist, ilişkilerini kurtarmak için ikiliye 48 saatlerini birbirlerine kelepçeli olarak geçirmeleri yönünde bir öneri getirince olaylar gelişir. Çekimlere ilkbaharda başlanması bekleniyor.Meg Ryan, 2001 yılınını kocası Dennis Quaid'i terk edip, Russell Crowe ile fırtınalı bir aşk macerasına atılarak geçirdi.
Yorumlar
  • meginin mükemmel şirinliği ve rıchard gere nin karizması (hala)fılmı enteresan kılıyo. yana döne beklıyorum inşallah çekilir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir