24 Mayıs 2006 14:58

Gözde Çift Anlatıyor

Bob Dylan'ın hayatının altıda biri

Todd Haynes'in yeniden müzisyenlerin dünyasına hem de Bob Dylan gibi bir üstadın hayat hikayesiyle dönemeye kararlı olduğunu duyurmuştuk.Production Weekly'nin haberine göre Heath Ledger ve Michelle Williams da I'm Not There adıyla beyazperdeye yansıyacak olan Dylan biyografisinde yer alacaklar. Ledger, daha önce Colin Farrell'a verilen bir rolü devralacak ve Dylan'ın hayatından kesitler sunacak olan altı aktörden biri olacak.Temmuz'da Montreal'de çekimlerine başlanacak olan filmde Dylan'ın hayatının farklı dönemlerini yansıtacak aktörler arasından Christian Bale, Richard Gere bir çok Hollywood yıldızı bulunuyor.Williams'ın ise Dylan'ın hayatından bir manken olarak karşımıza çıkacağı filmin aktrisleri de aktörlerini aratmayacak kadar star isimler. Williams'ın yanısıra Cate Blanchett, Julianne Moore ve Charlotte Gainsbourg da I'm Not There'in oyuncuları arasında.Brokeback Dağı'nın gözde çiftini yeniden aynı sahnede, hem de bir Bob Dylan biyografisinde, görmek oldukça keyifli olacak.
Yorumlar
  • Bu filmden bayağı malzeme cıkar, kadro cok fazla iyi gelecek yıl ki oscara da büyük malzeme cıkacak bu filmden. Bu arada brokeback mountainden sonra michelle williams kapanın elinde kalıyor kız karaborsaya düşecek...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir