25 Mayıs 2005 13:25

Grace İki Parça

Von Trier üçlemesinde Nicole'den U dönüşü

Modern sinemanın dahilerinden kabul edilen Lars Von Trier'in kamerasını Amerika'ya doğrulttuğu son üçlemesinin ilk ayağı Dogville'de Nicole Kidman'ı başrolde izlemiştik. Devam filmi Manderlay'da yerini Bryce Dallas Howard'a bırakan güzel yıldız üçüncü film için dönüyor.Cannes Film Festivali'nde prömiyerini yapan Manderlay'ın ardından Daily Mail'ın iddiasına göre Trier, üçlemenin son filmi Wasington'da hem Howard hem de Kidman'ı bir arada karşımıza çıkaracakmış. Trier'in yapımcısı Vibeke Windelov tarafından da doğrulanan haberde ünlü yönetmenin böyle bir fikri olduğu ve iki güzele Grace rolünü paylaştırmayı planladığı söyleniyor. Ancak proje şimdilik 2007'ye ertelenmiş çünkü Trier senaryonun henüz zayıf olduğunu ve üzerinde biraz daha çalışılması gerektiğini düşünüyormuş.
Yorumlar
  • İlk iki film gibi yine tiyatro sahnesinde çekilecek bir film olacak.Ve yine "güdük" kalacak...

  • Aman tanrım harika bir haber nicole manderlay'dan vazgeçtikten sonra bayağı üzülmüştüm. Herneyse iyi bir senaryo için düşünmek gerk zaman bol yeterki ortaya iyi iş cıksın...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir