25 Eylül 2009 10:12

Grev Bitti!

Hollywood'da çalışan yazar ve senaristlerin grevi resmi olarak sona erdi...

Hollywood'da çalışan sinema ve tv senaristlerinin grevi resmi olarak bitti. Aylardır devam eden ve bütün dünya medyasında geniş yer bulan grev sinema dünyasından da destek görmüştü. Grevin sona erişi üzerine ertelenen veya iptal edilen pek çok film projesi için yeniden görüşüleceği söyleniyor. Öte yandan ünlü televizyon dizileri de yakın zamanda küçük ekrana dönebilir. Şüphesiz bu grevin yazarlara neler kazandıracağı zaman içinde belli olacak ama yankılarının uzun süre devam edeceğine şüphe yok.
Yorumlar
  • Elbetteki tarafların aralarında anlaşması sinema adına çok sevdindirici. Herkesin emeğini hak ettiği ölçüde alması gerektiğinden grev yapan senaristlerin haklarını arama çabaları sanırım istedikleri ölçüde hem dünyaya duyuruldu, hemde istediklerini aldılar. Grev bitti, perdeler açılsın...

  • Sinema bir ekip işidir,bu senaristte olabilir,sanat yönetmenide.Bu noktada iç yapılanmanın sağlam ve doygun bir maaşla tutulması zorunludur.Aksi halde daha büyük bütçe kayıpları yaşanıyor.

  • hollywood grevi anca bu kadar olur zaten umarım grev sonucunda haklarını ve emeklerinin karsılıgını tam olarak almıslardır

  • ohh bee sonunda bitti. cok sükür =)

  • Emeklerinin karşılığını almışlardır umarım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir