25 Eylül 2009 10:12

Grindhouse Sahnesi

Quentin Tarantino ve Robert Rodriguez'in duble projesi bir şov grubunu harekete geçirdi!

Chicago'da ilgi çekici konsept şovlar düzenleyen The Flaming Dames, istismar filmlerinin geri dönüşünden yola çıkarak ilginç bir sahne şovu hazırladı. Bump & Grindhouse, istismar sinemasının veya b-movie'lerin parodisini ortaya koymayı amaçlamıyor, filmlerin klasik tiplerini ve sahnelerini canlandırıyor. Böylece Quentin Tarantino ve Robert Rodriguez'in izinden giderek o filmleri farklı bir atmosferde hatırlatmış oluyor.
Yorumlar
  • Kopyeleme tarzı aklıma çinlileri getiriyor herşeyin imitasyonunu yapıyolar e onların malı ne kadar dayanırsa bu filimde o kadar dayanır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir