18 Şubat 2015 14:44

Grinin Elli Tonu'nda Türkçe şarkı sürprizi

Filmin bir sahnesinde Nükhet Duru'nun 'Ben Sana Vurgunum' şarkısından bir bölüm duyuluyor.

Grinin Elli Tonu, izleyenleri memnun etti mi etmedi mi tartışmaları bir yana dursun, filmle ilgili ortaya çıkan yeni bir bilgi serinin ülkemizdeki hayranları için tam bir sürpriz oldu.

Filme giden izleyiciler, bir sahnede The Weeknd'in Often şarkısını dinlediler. Ancak bu şarkıda dikkat çeken detay müziğin altyapısında Nükhet Duru'nun sesinin duyulmasıydı. Often şarkısında, Duru'nun 'Ben Sana Vurgunum' şarkısının dijital ortamda deforme edilmiş hali kullanılmıştı.

İşte o şarkı:Hayranları tarafından merakla beklenen, Grinin Elli tonu üçlemesinin ilk kitabı aynı adla vizyona uyarlandı. Film, oyuncu ve şarkı seçimlerinden, kitapta yer alan erotik sahnelerin çekilip çekilmeyeceğine kadar her türlü haberle gündeme geldi.

GRİNİN ELLİ TONU SEANSLAR

Filmin konusu şöyle: Anastasia Steele, kendi halinde, biraz problemli, hayatını zorlada olsa geçindirmeye çalışan umutlu bir genç kadındır. Bir gün en yakın arkadaşı hasta olupta, önemli bir iş adamıyla yapması gereken röportaja gidemeyince, Anastasia onun yerine gitmeye ikna olur.

Christian Grey ise, genç yaşına rağmen, iş hayatında oldukça önemli bir pozisyona ve güce sahiptir. Yakışıklı, başarılı ve zengin Grey, dışardan bakıldığında ideal bir karakter gibi görünsede ilişkileri sıradışı ve psikolojik olarakta oldukça harap bir durumdadır. Anastasia onun kurtuluşu olurken, Christian ise Anastasia'nın hiç bilmediği dünyalara açılan kapısı olacaktır.

Film beğenildi mi?

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir