29 Nisan 2006 14:12

Guguk Kuşu Gibi Uçar...

Freeman Berry'nin yanıbaşına konar

Halle Berry sabrını ve iyi niyetini zorlamaya hazırlanıyor. Yeni filmi The Patient hakkında MTV'ye konuşan Jean-Claude La Marre, filmin başrollerini Oscarlı yıldızlar Halle Berry ve Morgan Freeman'ın paylaşacağını duyurdu.Filmin saneryosunu da yazan yönetmen, 2007 yılbaşında vizyonda olması planlanan filmiyle ilgili oldukça iddialı açıklamalar da yapıyor.Guguk Kuşu ve K-Pax arasında bir hikaye bekleyin diyen La Marre çekimleri bu yaz yapacak.Berry'nin bir psikiyatrı canlandıracağı filmde Freeman'ı da Harlem'deki hastanede tedavi gören bir hasta olarak izleyceğiz. Noel Baba olduğunu iddi eden ve ortadan kaybolup ardından çuvallar dolusu hediyelerle dönen bu hasta güzel doktorun iddianın doğruluğu hakkında düşünmesine de yol açacak.
Yorumlar
  • Halle Berry'i uzun zamandır doğru dürüst bir filmde görmeyeli uzun zaman olmuştu. Kadrodada en svdiğim oyunculardan birisi morgan freeman olunca bu film benim yeterince dikkatimi çekiyor...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir