25 Eylül 2009 10:12

Guillermo del Hobbit!

Nihayet açıklandı: Peter Jackson'ın favorisi Guillermo del Toro'dan iki Hobbit filmi birden...

Popüler The Hobbit projesi ile ilgili tüm haberleri size eksiksiz aktarmıştık. Yapımcılığını kim yapacak, kim çekecek, tek film mi olacak derken nihayet resmi haberler geldi.Guillermo del Toro, Peter Jackson'ın desteği ile iki adet Hobbit filmi ortaya koyacak ve bu amaçla önümüzdeki dört yılı Yeni Zelanda'da çalışarak geçirecek. Film, New Line Cinema ve MGM ortaklığı ile gerçekleştirilecek.Peter Jackson'ın kendine çok iyi bir yönetmen seçtiğine hiç şüphe yok. Del Toro Hellboy 2'yi çeker çekmez Orta Dünya alıştırmalarına başlayacak. Yeni haberler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • arkadaşlar hobbit filmi 2010 un mart ayında yapımına başlanacak. en geç 2011 aralık ayında çıkacak.

  • sonunda tekrar orta dünya alevi canlanacak :) ama bence yönetmen del toro değil de yine peter jackson olmalı o yüzden eski tadını birazda olsa kaybedebileceğini düşünüyorum bu türün en iyisi peter jackson !!!

  • wayy be nihayet sabısızlıkla bekliyorum umarım ilerki yıllarda hurinin çoçuklarınıda çekebililrler tolkien üstada saygılar

  • Guillermo del toro bu filmin hakkını verecek ve beklenenden daha iyisini ortaya cıkaracak hiç şüphem yok.

  • Bekliyoruz seni hobbit

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir